Taková jedna večeře

2 hráči

1-1,5 hodiny

1 intenzita

Autor: Erin Marsh

Z originálu: One Dinner

Triggery: Alkoholismus, dávná smrt přátel.

O hře

Taková jedna večeře je humornou hrou o zapamatování si složitých informací, jejich chybném opakování a nóbl večeřích. Je postavená na motivech krátkého filmu Večeře pro jednoho.

Slečna Sophie slaví své 90. narozeniny. Tráví je se svým komorníkem Jamesem. Podává se to stejné jídlo a je prostřeno pro další čtyři hosty jako každý rok. A je na Jamesovi, aby zpodobnil každého z nepřítomných přátel slečny Sophie.

Lze hrát online nebo naživo.

Zajímavosti

Inpirace e-larpu Večeře pro jednoho je populární krátkostopá televizní adaptace (1962) vysílaná v Německu a dalších státech Evropy pravidelně na Nový rok. Televizní adaptace je dokonce zmíněna v Guinessově knize rekordů jako nejčasteji vysílaný televizní pořad vůbec. Lauri Wylie napsal původní skeč už v roce 1934 jako část své revue En Ville Ce Soir v divadle Prince of Wales Theatre v Londýně.

Chcete si zahrát?

Sháníte spoluhráče, informace o nových hrách a nebo si chcete jen popovídat? Máme tu Facebookovou skupinu přímo pro vás!

Chcete nám pomoct?

Volně dostupné překlady e-larpů vznikly díky štědrosti jejich tvůrců a práci mnoha dobrovolníků. Chcete se k nám připojit? Najdete nás na Discordu!