Juliiny ztracené poklady

26 hráčů

12 hodiny

3 intenzita

Autor: Tim Devine

Z originálu: Julia’s Lost Treasures

Triggery: Trauma z dětství, adopce, rodinné problémy

O hře

V této hře budete odkrývat život osoby, která pomohla utvářet ten váš. Stanete se jedním z Juliiných „Ztracených dětí“. Dnes už jste sice dospělí, ale kdysi jste byli opuštěnými dětmi, které se jedno po druhém zatoulaly do její péče. Julie, v jejímž domově jste strávili různá období svého života, sehrála obrovskou roli v utváření vaší osobnosti. V této hře se jako dospělí vracíte prozkoumat její poklady, které vám snad prozradí něco o tom, jak Julie doopravdy žila a kým byla.

Jeden z hráčů se ujme role uvaděče, ale může zároveň hrát jednu z postav.

Lze hrát online nebo naživo.

Zajímavosti

„Julie ve hře byla inspirovaná opravdovou Julií – mojí pratetou. Žila úžasný život, ale o jeho části její rodina vůbec nevěděla. Když moje matka a teta našly bedny s fotkami lidí a míst, které nepoznávaly, měly hodně otázek. Julie to uměla s mladými lidmi, cítili se díky ní důležití a dovedla jim naslouchat. Proto jsou postavy ve hře její “poklady”.“

– Tim Devine

 

Hra vyhrála cenu Southern Way Awards 2020 – Out of the Box: Někdy vás hra překvapí pro svou originalitou, protože je jiná a neobyčejná. Tato cena je pro nejoriginálnější hru, kterou jsme nečekali, že si zahrajeme.

Chcete si zahrát?

Sháníte spoluhráče, informace o nových hrách a nebo si chcete jen popovídat? Máme tu Facebookovou skupinu přímo pro vás!

Chcete nám pomoct?

Volně dostupné překlady e-larpů vznikly díky štědrosti jejich tvůrců a práci mnoha dobrovolníků. Chcete se k nám připojit? Najdete nás na Discordu!